Koli Ne İşe Yarıyor?

Koli Ne İşe Yarıyor?

Karton kutular ülkemizde baskılı, baskısız, oluklu, mukavva ve karton gibi başlıklarla anılıyor. Kolilerin kalitesini ise kolinin hafif olması ve dayanıklı olması belirliyor.

Tuğba Ambalaj karton kutu üretimi yapan markaların başında gelmektedir. Son teknoloji üretim tesisleri ve sektörde öncü tavrı ile 20 yılı aşkın bir süredir müşterilerine en iyi ürünleri sunmak için çalışmaktadır.
 

Karton kutu imalatı yapılan firmamızda markaların ihtiyaçlarına özel olarak baskılı, baskısız gibi karton kutular üretilmektedir. Tuğba Ambalaj ile iletişime geçerken üretimi yapılan tüm ürünler hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.
 

Bir çok karton kutu model ve gramajında üretim yapan firmamız ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacaktır. Uşak ve Ankara’da bulunan üretim tesislerimiz ile günde 40.000 ton oluklu karton kutu imalatı yapmaktayız. Türkiye’nin her yerinden ihtiyacınız olan ürüne ulaşmak için Tuğba Ambalaj doğru bir tercih olacaktır. Birçok farklı ürün grubunu bünyesinde bulunduran Tuğba Ambalaj sayesinde ürünlerinizi en iyi şekilde muhafaza edebilir ve taşıyabilirsiniz.