Hakkımızda

     Bundan yirmi yıl önce küçük bir atölyede birkaç makinayla ve özverili çalışmalarımızla başlayan yolculuğumuz bir kartopu gibi günden düne büyüyerek gelişimini sürdürmektedir.

 

     İlk gün ki heyecanla sabah kapılarını açtığımız fabrikalarımız müşterilerimizin emeklerine katma değer katmaktadır.

 

     Bugün toplam yirmi bin metre karelik kapalı alanda 40 bin ton oluklu mukavva ürün üretme kapasitesi, zengin makine parkuru ve tecrübeli personeliyle Tuğba ambalaj ulusal çapta bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Mobilyadan gıdaya, seramikten, tekstile, eğitimden, sağlığa kadar bütün sektörlere ihtiyaca göre özel tasarımlarla çözüm üretmekteyiz.

 

     Ambalajın hayata öneme sahip olduğu günümüz ticaretinde; Üretimin son aşaması, ürünün sunumu ve kıyafet ambalajıdır. Bizde Tuğba ambalaj olarak bu durumun bilinciyle müşterilerimizden gelen taleplere kulak vererek 20 yıldır kaliteden taviz vermeden çalışıyoruz.

 

     Müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışımız kalite ilkemiz ve iş ahlakına uygun dürüst çalışmalarımız 20 yılın sonunda bizlere sadece haklı bir gurur yaşatmakla kalmıyor. Türkiye’nin sanayisine ve ekonomisine yaptığımız katma değerin mutluluğunu da yaşamamızı sağlıyor.

 

    Başarımızı dürüstlük inanç ve ekip ruhuyla çok çalışmaya borçluyuz. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar, Tuğba ambalajın başarı hikâyesinde sadece bir başlangıç. Bundan sonrasında da kat edecek yolumuz ve gerçeğe dönüştüreceğimiz büyük projelerimiz var. Hedefimize ulaşmak için değerlerimizden ve iş anlayışımızdan taviz vermeden iş hayatına güç katan unsurları en üst kalitede üretmeye devam edeceğiz.


Whatsapp Destek

Müşteri Temsilcisi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?